Woda Kinga Pienińska

Woda Kinga Pienińska

Kinga Pienińska to naturalna woda średniozmineralizowana występująca zarówno jako woda gazowana, jak i niegazowana w butelkach różnej wielkości. Dystrybuowana jest w butelkach plastikowych, jak i szklanych butelkach zwrotnych. Nasycona dwutlenkiem węgla do stężenia 1500 mg/ l CO2. Jako jedyna pochodzi z podziemnych źródeł Pienin, jednych z najczystszych gór Europy, które działają jak filtr.  Wydobywana jest w Krościenku nad Dunajcem w bliskim sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego. Unikalny czysty smak zawdzięcza czerpaniu jej bezpośrednio z naturalnych źródeł bez użycia filtrów. 
Foto:
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Charakter i skład wody Kinga Pienińska 

Czysta, górska i niskosodowa woda to trzy cechy trafnie ją charakteryzujące.  Cieszy się uznaniem, dzięki wyrazistemu i orzeźwiającemu smakowi, który zawdzięcza minerałom w niej zawartym. 

Wśród minerałów znajdziemy: wapń, magnez, sód, potas, a także aniony: wodorowęglanowy, siarczanowy, chlorkowy, fluorkowy. Ogólna suma składników mineralnych w Kindze Pienińskiej wynosi 537 mg/ l.  Kinga Pienińska kontynuuje 170 - letnią tradycję rozlewnictwa wód mineralnych regionu. 

Kinga Pienińska Sport

Dostępna jest  także Kinga Pienińska Sport to edycja specjalnie stworzona z myślą o osobach aktywnych fizycznie doceniających subtelny smak i orzeźwiające bąbelki. Kinga Pienińska dotrzyma kroku w każdych warunkach i zagwarantuje natychmiastowe ochłodzenie. 

Dzięki średniej mineralizacji oraz niskiej zawartości sodu można spożywać ją codziennie, bez względu na stan zdrowia czy wiek. Woda z Pienin otrzymała trzy złote gwiazdki Superior Taste Award 2019 oraz prestiżową nagrodę za wysoką jakość, oraz wyśmienity smak w  Międzynarodowym Instytucie Smaku i Jakości w Brukseli, która zrzesza Szefów Kuchni oraz Sommelierów z całej Europy. Twarzą Kingi Pienińskiej jest Anna Lewandowska polska sportsmenka, trener personalny, dietetyczka i osobowość medialna. 

Anna Lewandowska o wodzie Kinga Pienińska

"Woda, która towarzyszy mi na co dzień" - takim zdaniem Lewandowska podsumowała swój stosunek do wody z Pienin. Ta naturalna woda mineralna dostępna jest w kanale HoReCa oraz u wybranych partnerów sieci detalicznej. 

Zapraszamy do zamawiania wody w naszej firmie!

Woda24 S.C.

ul. Rozrywka 1
31-419 Kraków

NIP 945-19-68-926
tel.: 12 413-40-75
  12 413-02-72
fax 12 413-40-76
kom.: 601-172-175

czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00-16:00

email: woda24@woda24.pl

W celu weryfikacji nadawcy prosimy o zaznaczenie poniższego pola.

 

Close